Ogłoszenia dla rodziców

OBCHODY DNIA BABCI I DZIADKA

Serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków na uroczyste występy z okazji Ich święta.

GRUPA DATA DZIEŃ GODZINA

Grupa I - Biedronki 09.02.2018 r. piątek 14:00

Grupa II - Tygryski - - -

Grupa III - Kocurki 19.01.2018 r. piątek 12:00

Grupa IV - Zajączki 06.02.2018r. wtorek 11:30

Grupa V - Niedźwiadki 31.01.2018r. środa 14:30

WARSZTATY CERAMICZNE

We wtorek 09.02.2018 r. Kocurki i Tygryski wezmą udział w warsztatach ceramicznych. Grupa II rozpoczyna zajęcia o godz. 10.00, natomiast grupa III o godz. 11.30. Warsztaty odbędą się w salach przedszkolyh. Płatności prosimy regulować u nauczycieli grup.

WARSZTATY SENSOPLASTYCZNE W GR I

31.01.2018 r. (środa) o godz.9:30  Biedronki wezmą udział w warsztatach sensoplastycznych. Podczas tych zajęć dzieci tworzą jadalne masy z wykorzystaniem materiałów spożywczych. Dzieci lepią, mieszają, przelewają ..... doświadczają wszelkimi zmysłami a przy okazji bawią się kolorowo i twórczo.

Udział w zajęciach jest odpłatny 15 zł za dziecko.

JASEŁKA DLA RODZICÓW KOCURKÓW

Kocurki serdecznie zapraszają swoich Rodziców na jasełka, które odbędą się 17.01.2018 r. o godz. 15.00.

PAMIĘTAMY O PTAKACH

UWAGA, UWAGA !!!

AKCJA ZIMA - DOKARMIAMY PTAKI.

UWAGA, UWAGA !!!
AKCJA ZIMA - DOKARMIAMY PTAKI

Prosimy dzieci i rodziców o przynoszenie pokarmu dla ptaków do naszych karmników w ogrodzie. Pokarm prosimy przynosić do nauczycielek w swoich grupach.

Pomóżmy naszym skrzydlatym przyjaciołom przetrwać zimę.

Za wszystkie dary z góry dziękujemy!