Ogłoszenia dla rodziców

WYJŚCIE DO BIBLIOTEKI- GRUPA III

26.09.2018 r. Tygryski udadzą się do Miejskiej Biblioteki Publicznej.

HYDROPOLIS- GRUPA IV

Dnia 28.09.18 r. Kocurki udadzą się do Hydropolis. Wejście opłacone jest z programu "Szkoła w Mieście". Koszt autokaru wynosi 14 zł.  Wychodzimy z przedszkola o godz. 8.40. Śniadanie w tym dniu rozpoczniemy o godz 8.00.

GR V - WYCHODZI  DO TEATRU

Dnia 28.09.2018 r. - piątek  Zajączki wychodzą na spektakl, pt. Titelitury, w gmachu Radia i Telewizji. Wyjazd z przedszkola o godz. 8.45. Koszt wycieczki to 20 zł, który ponoszą tylko dzieci z byłych Biedronek i dzieci nowe w grupie.

WARSZTATY LEGO - GRUPA II i III

03.10.18 r. o dodz. 9.00 Tygryski wraz z Biedronkami wezmą udział w warsztatach LEGO z matematyką. Zajęcia odbędą się w przedszkolu, koszt dla jednego dziecka to 10 zł.

WYCIECZKA DO TEATRU

Dzieci z grupy V i IV wezmą udział w  spektaklu teatralnym, pt. "Detektyw Pozytywka" na Ostrowie Tumskim, który odbędzie się dnia 4.10.2018 r. (czwartek) o godz. 9.30. Wyjazd autokarem o godzinie 8:45, dzieci prosimy przyprowadzać na godzinę 8.00. Koszt wycieczki finansowany jest w ramach projektu SZKOŁA W MIEŚCIE. Opłata za autokar 10 zł za dziecko.

WARSZTATY CERAMICZNE W ZAJĄCZKACH

Dzieci z grupy V wezmą udział w warsztatach ceramicznych  ,które odbędą się dnia  15 października 2018 r. (poniedziałek) w sali Zajączków o godz. 10.00. Zajęcia poprowadzą panie z pracowni artystycznej Stara Piekarnia.

Koszt warsztatów finansowany jest w ramach projektu SZKOŁA W MIEŚCIE.

TEATR NA OSTROWIE- GRUPA II i III

Dnia 18.10.2018 r. Biedronki wraz z Tygryskami udadzą się na wycieczkę do Teatru na Ostrowie, na spektakl, pt. Pączkowe Drzewo, w ramach programu Szkoła w Mieście. Koszt przejazdu autokarem to 10 zł od osoby.

WARSZTATY CERAMICZNE - GRUPA II i III

Dnia 26.10.18 r. Biedronki i Tygryski wezmą udział w warsztatach ceramicznych, które odbędą się w przedszkolu. Koszt częściowo pokrywa program "Szkoła w Mieście", reszta kwoty zostanie podzielona na liczbę dzieci obecną na warsztatach.