Ogłoszenia dla rodziców

SPOTKANIE Z DYREKTOREM SZKOŁY NR 109

Rodziców zainteresowanych ofertą edukacyjną Szkoły Podstawowej nr 109 dla pierwszoklasistów, zapraszamy na spotkanie z Dyrektorem Szkoły Podstawowej w dniu 19 lutego o godz. 16:00 w sali grupy V.

WARSZTATY "MATEMATYKA DLA SMYKA" W GR V

20.02.2019 r. (środa) o godz.11:0  Zajączki wezmą udział w warsztatach LEGO EDUKATION. Podczas tych zajęć dzieci poznają podstawy matematyki  i będą zastanawiać się i sprawdzać "Ile waży jeden uśmiech?"

Udział w zajęciach jest odpłatny 10 zł za dziecko, płatne u nauczyciela w grupie .

BAL KARNAWAŁOWY

Jak wesoło dziś w przedszkolu, wkoło słychać śmiech i wrzawa.
Gra muzyka już od rana, przecież to karnawał.

Dnia 27.02.2018 r.(środa), w godz. 9.30-11.30, w naszym przedszkolu odbędzie się Bal Karnowałowy. Bardzo prosimy o przygotowanie dzieciom dowolnych strojów.

Wszystkie przedszkolaki zapraszamy na wspaniąłą zabawę!