Ogłoszenia dla rodziców

Szanowni Państwo,

na stronie internetowej Wrocławia www.wroclaw.pl/edukacja zamieszczone zostały informacje na temat rekrutacji do publicznych przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Rodziców zainteresowanych ofertą naszej placówki zapraszamy do odwiedzenia Przedszkola w dniach 17.05.18 - 22.05.18 w godzinach 9:00- 15:30.

ZAJĘCIA KULINARNE

18.05.2018 r.(piątek) Kocurki pieszo udadzą się do Carrefour'a (ul. Hallera 52) na zajęcia kulinarne. Dzieci wyjdą z przedszkola o godz. 10:50.

ZMIANA SPOSOBU NALICZANIA OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE!

Informujemy, Od dnia 01.05.2018 r., opłaty za przedszkole będą naliczane nie na podstawie deklarowanego w umowach czasu pobytu dziecka a za czas  faktycznego pobytu dziecka w przedszkolu. W związku z czym:

1. Do czasu zainstalowania elektronicznego systemu ewidencji czasu pobytu dziecka w przedszkolu, prowadzona będzie przez nauczycielki ewidencja czasu pobytu w dzienniku zajęć przedszkola. Na jej podstawie będzie naliczana opłata za przedszkole. Opłata będzie naliczana za każdą zrealizowaną pełną godzinę w czasie przekraczającym wymiar określony w 42 PKT 3 STATUTU PRZEDSZKOLA NR 96.

2. Rozliczenie miesiąca natąpi do 10 następnego miesiąca.

3. W maju informację o wysokości opłat otrzymają tylko osoby zalegające z opłatami.

4. Organizacja pracy oddziałów nie ulega zmiane, oparta jest na deklarowanych w umowach godzinach pobytu dzieci  przedszkolu.

5. Szczegółowe regulacje znajdziecie Państwo w statucie przedszkola.

Dyrektor Przedszkola nr 96 "Pod Wesołym Słonkiem"
Mirosława Cholewa