Ogłoszenia dla rodziców

WYCIECZKA DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ - BIELANY WROCŁAWSKIE

Dnia 25.06.2018 r. dzieci z całego przedszkola udadzą się do wioski indiańskiej.

Wyjazd z przedszkola: 8:15

DZIECI PRZYPROWADZAMY DO GODZ. 7.30!!!

Podczas pobytu na terenie wioski przewidziane są zabawy z animatorami, II śniadanie, zabawy do godziny 13.00.

Planowany powrót z przedszkola : 13.45.

Prosimy o:

- odpowiedni strój i obówie dla dzieci;

- przedszkole zapewnia II śniadanie i nieograniczony dostęp do napojów, prosimy aby nie dawać dzieciom słodyczy, w wiosce jesteśmy tylko 4 godziny;

- rodziców, których dzieci źle znoszą podróż autokarem prosimy o indywidualny kontakt z nauczycielką.

Rodzice, którzy chcą jechać z nami jako opiekunowie prosimy o kontakt z kancelarią do 22.06.2018 r.

REKRUTACJA - SIERPIEŃ

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli wniosek na miesiąc sierpień do naszego przedszkola, zostały przyjęte.

Informacji o wynikach rekrutacji na miesiąc lipiec do przedszkola nr 59 udzielają nauczycielki w grupach.

ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W związku z wejściem w życie unijnego ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO), przedstawiamy informacje o sposobach, celach i zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane osobowe:

• prowadząc korespondencję e-mail => PDF,
  • skałdając pisma i podania w naszej placówce => PDF.

Szanowni Państwo,

na stronie internetowej Wrocławia www.wroclaw.pl/edukacja zamieszczone zostały informacje na temat rekrutacji do publicznych przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Rodziców zainteresowanych ofertą naszej placówki zapraszamy do odwiedzenia Przedszkola w dniach 17.05.18 - 22.05.18 w godzinach 9:00- 15:30.

ZMIANA SPOSOBU NALICZANIA OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE!

Informujemy, Od dnia 01.05.2018 r., opłaty za przedszkole będą naliczane nie na podstawie deklarowanego w umowach czasu pobytu dziecka a za czas  faktycznego pobytu dziecka w przedszkolu. W związku z czym:

1. Do czasu zainstalowania elektronicznego systemu ewidencji czasu pobytu dziecka w przedszkolu, prowadzona będzie przez nauczycielki ewidencja czasu pobytu w dzienniku zajęć przedszkola. Na jej podstawie będzie naliczana opłata za przedszkole. Opłata będzie naliczana za każdą zrealizowaną pełną godzinę w czasie przekraczającym wymiar określony w 42 PKT 3 STATUTU PRZEDSZKOLA NR 96.

2. Rozliczenie miesiąca natąpi do 10 następnego miesiąca.

3. W maju informację o wysokości opłat otrzymają tylko osoby zalegające z opłatami.

4. Organizacja pracy oddziałów nie ulega zmiane, oparta jest na deklarowanych w umowach godzinach pobytu dzieci  przedszkolu.

5. Szczegółowe regulacje znajdziecie Państwo w statucie przedszkola.

Dyrektor Przedszkola nr 96 "Pod Wesołym Słonkiem"
Mirosława Cholewa