Ogłoszenia dla rodziców

POMYSŁOWI

Centrum Historii Zajezdnia  oraz Rada Osiedla Grabiszyn -Grabiszynek zapraszają mieszkańców do udziału w programie "Pomysłowi". Trzy zwycięskie projekty otrzymają dofinansowanie do 5 tyś. zł. Spotkanie z organizatorem odbędzie się we wtorek o godzinie 18 w siedzibie Rady Osiedla przy ul Blacharskiej 12. Szczegóły na stronie  www.zajezdnia.org/pomyslowi/  .

OTWARCIE ŁAWECZKI CZYTELNICZEJ

W holu przedszkonym (przy wejściu głównym) nastąpiło oficjalne otwarcie ławeczki czytelniczej. Wszystkie dzieci były świadkami przecinania wstęgi symbolizującej ropoczęcie nowej tradycji naszego przedszkola. Serdecznie zachęcamy do korzystania z ławczeki: na górnej półce znajdoują się książki dla rodziców, na dolnej zaś dla dzieci. Zachęcamy też do wspólnego tworzenia i uzupełniania kącika o ciekawe książki. Tworzymy również listę najbardziej lubianych książek, prosimy rodziców o głosowanie na ulubione tytuły (tablica z tytułami znajduje się obok biblioteczki).

LATO, LATO CZEKA

Z okazji zbliżających się wakacji, życzymy Wam, drogie słoneczka z Wesołego Słoneczka samych ciekawych przygód, bliskich i dalekich podróży, wspaniałych, twórczych zabaw, pięknej pogody i uśmiechu na twarzy.

Dyrektor i personel Przedszkola
"Pod Wesołym Słonkiem"