Ogłoszenia dla rodziców

WYJŚCIE DO PARKU

Dnia 26.09.2017 r. o godz. 9.30 Niedźwiadki wychodzą do Parku Grabiszyńskiego.

WYCIECZKA DO TEATRU

Dzieci z grupy II, III, IV i V wezmą udział w przedstawieniu teatralnym, pt. Śpiąca Królewna, które odbędzie się dnia 28 września 2017 r. (czwartek ) w Teatrze Polskim przy ul. Zapolskiej 3 we Wrocławiu. Przedstawienie rozpoczyna się o godz. 10.30. Koszt wycieczki to 33 zł (25 zł bilet + 8 zł autokar).

BIBLIOTEKA - GRUPA V

Dnia 04.10.2017 r. grupa V - Niedźwiadki, wychodzi do pobliskiej biblioteki przy ul. Grabiszyńskiej na warsztaty pt. „EKO - DZIECIAKI”.  Planowe wyjście z przedszkola - godzina 9.00.

OTWARCIE ŁAWECZKI CZYTELNICZEJ

W holu przedszkonym (przy wejściu głównym) nastąpiło oficjalne otwarcie ławeczki czytelniczej. Wszystkie dzieci były świadkami przecinania wstęgi symbolizującej ropoczęcie nowej tradycji naszego przedszkola. Serdecznie zachęcamy do korzystania z ławczeki: na górnej półce znajdoują się książki dla rodziców, na dolnej zaś dla dzieci. Zachęcamy też do wspólnego tworzenia i uzupełniania kącika o ciekawe książki. Tworzymy również listę najbardziej lubianych książek, prosimy rodziców o głosowanie na ulubione tytuły (tablica z tytułami znajduje się obok biblioteczki).