WRZESIEŃ 2018 - PODSUMOWANIE

• 10 września: W naszym przedszkolu odbył się festyn dla wszystkich grup przedszkolnych oraz rodziców. Tego dnia szczególnie witaliśmy maluszki, które do nas dołączyły.
  • 17 września: Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych wysłuchały koncertu muzyków z Narodowego Forum Muzyki, pt." Opowieść o Małym Fryderyku Chopinie".
  • 10 września: Dzieci z wszystkich grup uczestniczyły w zabawach z piłką, które odbyły się w ogrodzie przedszkolnycm.
  • 26 września: Tygryski udały się na warsztaty do Miejskiej Biblioteki Publicznej.
  • 28 września: Dzieci z grupy IV wybrały się do Hydropolis. Podczas wycieczki dzieci, z pomocą przewodnika, zwiedziły obiekt oraz uczestniczyły w warsztatach, pt. "Ekologiczna mikstura".

PAŹDZIERNIK 2018- PODSUMOWANIE

• 3 października: Dzieci z grupy II i III uczestniczyły w zajęciach matematycznych, pt." Garść radości, szczypta złości". Warsztaty miały charakter edukacyjny, a dzieci podczas nich wykorzystywały klocki LEGO.
  • 4 października: Kocurki wraz z Biedronkami udały się do Teatru na Ostrowie, w celu obejrzenia spektaklu, pt. "Detektyw Pozytywka".
  • 15 października: Nasze przedszkole gościło Muzyków z Narodowego Forum Muzyki. Wszystkie przedszkolaki uglądały występ, pt. "Roztańczony Buntownik".